Dziś są imieniny Franciszka Joanny a jutro Marii Cezarego
Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017
piątek, 11 sierpnia 2017 15:09

Intensywny weekend we Włocławku i nie tylko!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Najbliższy długi weekend zapowiada się wyjątkowo intensywnie, zarówno w mieście, jak i w regionie. Już jutro dziać się będzie na bulwarach, gdzie od godziny 11 do 21:30 będą m.in. stoiska edukacyjne, targi kulinarne, czy stoiska z produktami regionalnymi.

Na pływającej scenie wystąpi aż 5 zespołów w ramach przeglądu piosenki żeglarskiej. Na Wiśle będziemy mogli podziwiać paradę statków i łodzi, które będą dostępne do zwiedzania, a nawet zabiorą mieszkańców miasta w rejsy. Oficjalne otwarcie festiwalu nastąpi o godzinie 17. O tej samej porze w Lubieniu Kujawskim rozpocznie się impreza zakończenia lata. Na początek spektakl dla dzieci, później koncert Tercetu Egzotycznego i zabawa do nocy w amfiteatrze nad jeziorem Lubieńskim. Kolejnego dnia w niedzielę na włocławskie bulwary całe rodziny ponownie zaprasza Teatr impresaryjny.

We wtorek 15 sierpnia już o godzinie 9 na II Bieg Cudu nad Wisłą zaprasza Wojciech Prokopowicz. 

Popołudniu w Kikole zacznie się piknik ekologiczny, oraz kolejny bieg nad jeziorem. W Kowalu natomiast zabrzmi bardzo różnorodna muzyka. Na pikniku strażackim wystąpi bowiem Bayer Full, Don Vasyl i Michał Szpak. Dla tych najbardziej wytrwałych po koncertach gwiazd będzie również dyskoteka.

Jak zapowiada prezydent Włocławka, również u nas będzie jeszcze okazja do zabawy, i to całkiem niedługo.

Ostatnio zmieniany czwartek, 17 sierpnia 2017 10:04

Media

Dodaj komentarz

Informujemy, że nasza redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dane dotyczące IP mogą być udostępniane prokuraturze, sądowi lub organom ścigania na ich wniosek.

Kod antyspamowy
Odśwież