Dziś są imieniny Filipiny Eustachego a jutro Jonasza Mateusza
Środa, 20 Września 2017
piątek, 18 sierpnia 2017 16:21

Otwarcie nowej przychodni w Choceniu. Z czego mieszkańcy mogą skorzystać?

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już od dziś mieszkańcy gminy Choceń i całego powiatu włocławskiego mogą korzystć z otwartej właśnie przychodni rehabilitacyjnej Plus Medica. Pomysł na realizację tej inwestycji narodził się niezależnie w głowach dwóch lokalnych inwestorów.

Oferta dostępna w przychodni jest bardzo szeroka i innowcyjna w lokalnej przestrzeni.

Choć póki co przychodnia przyjmuje prywatnie już niedługo jest szansa na przyjmowanie pacjentów z NFZ. Wszystko dzięki wsparciu władz województwa, które zwracają uwagę na istotną rolę takich obiektów.

Również wójt Chocenia jest zadowolony z takiego obiektu, który znajduje się na terenie gminy. Zapowiada ciągłe wsparcie dla właścicieli.

Obiekt jest nowoczesny i przystosowany do ewentualnej rozbudowy, w głowach właścicieli już tli się pomysł na rozwój. Póki co jednak obiekt czeka na pierwszych pacjentów. Konkurencyjne ceny względem większych miast mogą przyciągnąć nawet Włocławian.

Ostatnio zmieniany wtorek, 22 sierpnia 2017 14:22

Media

Dodaj komentarz

Informujemy, że nasza redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dane dotyczące IP mogą być udostępniane prokuraturze, sądowi lub organom ścigania na ich wniosek.

Kod antyspamowy
Odśwież