Dziś są imieniny Franciszka Joanny a jutro Marii Cezarego
Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017
poniedziałek, 21 listopada 2016 10:50

Derby za nami! Lider nie pozostawił złudzeń Włocłavii!

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kibice we Włocławku na taki mecz czekali wiele lat. Na stadion OSiR wybiegły dwie drużyny z naszego miasta - Włocłavia i Lider - i zmierzyły się w pierwszych historii derbach. Na mecz przyszła spora grupa kibiców, większość dopingujących Włocłavię. Spotkanie odbyło się przy sztucznym oświetleniu, a widowisko zepsuła niestety fatalna pogoda.


Na boisku lepsi okazali się piłkarze Lidera, którzy pokonali Włocłavię 4:0. Wszystkie bramki padły dopiero w drugiej połowie. Był to ostatni mecz rundy jesiennej. Włocłavia skończyła ją dopiero na 9. miejscu.


W zupełnie innych humorach po meczu byli piłkarze Lidera, którzy po tym meczu zajmują pierwsze miejsce w tabeli V ligi. Kolejny pojedynek derbowy pomiędzy tymi zespołami już podczas rudny wiosennej.

Ostatnio zmieniany środa, 23 listopada 2016 11:36

Media

Komentarze  

W. Nawrocki z drużyną
0 #1 W. Nawrocki z drużyną 2016-11-23 11:23
Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. Mirosława Ziółkowskiego l-60, mieszkańca Gołaszewa gm. Kowal. Odszedł wspaniały człowiek, mąż, ojciec i dziadziuś, przyjaciel, kolega i biznesmen. Był zaradny i ambitny, z życia czerpał pełnymi garściami. Odszedł za wcześnie, miał tyle planów i marzeń do realizacji na dalsze lata życia, ale choroba była nieubłagana, zabrała wraz z nim wszelkie plany i marzenia, których nie zdążył zrealizować. Był oddanym społecznikiem, z wielkim zapałem i oddaniem wspierał różne inicjatywy społeczne, sponsorował amatorskie drużyny w halowej piłce nożnej we Włocławku, w tym od kilku lat drużynę Agrofarmy Gołaszewo. Pozostawił w nieutulonym smutku i żalu kochającą żonę Ewę córki i wnuki, rodzinę, bardzo duże grono przyjaciół i znajomych. W naszej pamięci pozostanie na zawsze jako ciepły i serdeczny człowiek, mieszkaniec i przyjaciel.
Cytować

Dodaj komentarz

Informujemy, że nasza redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Dane dotyczące IP mogą być udostępniane prokuraturze, sądowi lub organom ścigania na ich wniosek.

Kod antyspamowy
Odśwież