Dziś są imieniny Lucji Wilhelma a jutro Jana Pawla
Niedziela, 25 Czerwca 2017

Opis

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Płock
Obowiązki:
• Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
• Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z kluczowymi Klientami
• Negocjowanie warunków współpracy
• Monitorowanie działań konkurencji
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Oczekiwania:
• Min 2-letnie doświadczenie w sprzedaży usług
• Konieczne doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
• Umiejętność prowadzenia negocjacji
• Skuteczność w osiąganiu wyznaczonych celów
• Swoboda w prowadzeniu rozmów z osobami decyzyjnymi na najwyższych szczeblach hierarchii firmy
• Znajomość obsługi komputera (pakiet Office)
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia)
• Możliwość rozwoju w strukturze firmy
• Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop, samochód służbowy)

Kontakt

Growth Poland
Płock
nopic