Tłumacz – Weryfikator – online – tłumaczenia przez internet

Cena: zł

Dane kontaktowe:

tlumaczenia.SOS.pl
info@tlumaczenia.sos.pl

Stan:

Nowy / używany: Nowy

Opis przedmiotu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Tłumacz – Weryfikator - Język angielski
Tłumacz – Weryfikator - Język niemiecki

Miejsce pracy: Warszawa, Polska, Świat
Region: mazowieckie, Warszawa, Polska, Świat
Numer referencyjny: „TW-Kujawy.info”.

Zakres obowiązków:

• tworzenie zasobów terminologicznych i tłumaczeniowych
• weryfikacja tłumaczeń wykonanych przez tłumaczy zewnętrznych
• wykonywanie tłumaczeń pisemnych
Wymagania:
• biegła znajomość języka angielskiego, niemieckiego
• dyplom ukończenia studiów w zakresie lingwistyki stosowanej lub filologii
• wzorowa znajomość zasad poprawnej polszczyzny
• bardzo dobra znajomość pakietu Office
• praca w środowisku nowoczesnych narzędzi CAT
• minimum 2-letnie doświadczenie w weryfikacji i tłumaczeniu, nie mniej niż z dwóch poniższych dziedzin:

1. architektura
2. budownictwo
3. farmacja
4. finanse
5. marketing
6. medycyna
7. prawo
8. ubezpieczenia
9. stomatologia

Forma kontaktu

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV oraz listu motywacyjnego) .
W tytule wiadomości - "TW-Kujawy.info"
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Proszę o zawarcie w CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Tłumaczeń tlumaczenia.SOS.pl z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Tłumaczenia przez Internet | tłumaczenia online

Siedziba
Twarda 18
00-105 Warszawa

Medialne Centrum Kujaw Sp. z o.o.
ul. Świętego Antoniego 6
87-800 Włocławek

kom. 512 515 485
kom. 608 359 798
e-mail: sekretariat@kujawy.info

KRS: 0000306552
NIP: 8882998854
REGON: 340462591