Ułatwienia dostępu

Seria wypadków paraliżuje region!

To nie był spokojny weekend na drogach regionu. W ciągu kilku dni doszło do kilku groźnych zdarzeń. Trudne warunki atmosferyczne – intensywne opady deszczu oraz śliska nawierzchnia, sprawiły, że okoliczności do jazdy były bardzo wymagające.

Do dwóch groźnych zdarzeń doszło na autostradzie A1 – ucierpiały pojazdy, a na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Dodatkowo w Modzerowie zapalił się samochód osobowy. Na szczęście kierowca zdołał się ewakuować, jednak auto spłonęło doszczętnie.

Seria niebezpiecznych zdarzeń drogowych w regionie nie kończy się. Do kolejnego wypadku doszło na autostradzie A1 w rejonie miejscowości Pikutkowo.

W dniu dzisiejszym, około godziny 13:00, na Autostradzie A1 w kierunku Łodzi, w rejonie miejscowości Pikutkowo, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Ford Puma. Pojazd uderzył w bariery energochłonne. W wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Na miejscu działania ratownicze prowadzą dwa zastępy Straży Pożarnej. Autostrada w kierunku Łodzi jest obecnie całkowicie zablokowana.

Służby przypominają o konieczności zachowania ostrożności oraz bezwzględnego przestrzegania ich poleceń na miejscu zdarzenia.