Włocłavia kończy rundę jesienną na drugim miejscu i zwalnia trenera…

video
play-sharp-fill

Zwycięstwem zakończyła zmagania w rundzie jesiennej IV ligi drużyna Włocłavii. „Trójkolorowi” pokonali w sobotę przed własną publicznością Wdę Świecie 2:1. Spotkanie sąsiadów w tabeli stało na dobrym poziomie. Gospodarze prowadzili już 2:0, ale w końcówce goście strzelili kontaktowego gola i do ostatnich minut wynik był sprawą otwartą.

Po tym meczu klub rozwiązał za porozumieniem stron umowę z dotychczasowym trenerem Rafałem Lewandowskim. W poprzednim sezonie pod jego wodzą Włocłavia zajęła drugie miejsce w IV lidze, oraz wygrała regionalny Puchar Polski na szczeblu Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej wygrywając w finale z III ligową Elaną Toruń.