Dziś są imieniny Lucji Wilhelma a jutro Jana Pawla
Niedziela, 25 Czerwca 2017

Pomimo tego, że wielu Włocławian już odczuwa skutki palącego słońca, wakacje dopiero przed nami. Zapytaliśmy lokalnych polityków i nie tylko, o ich plany na najbliższy czas. Najpopularniejsze kierunki?

O dziwo, mimo całego roku wytężonego działania wielu postanawia tę pracę kontynuować, w tym m.in posłanka PiS, Joanna Borawiak, która zdradziła nam, że wypoczynek owszem, będzie, lecz niezupełnie będzie to czas wolny od codzienności.

Inaczej do tematu podchodzi dyrektor Teatru Impresaryjnego im. Włodzimierza Gniazdowskiego, Jan Polak, który otwarcie mówi, że najbliższy urlop spędzi nad polskim morzem, bo... zwyczajnie się za nim stęsknił.

Polskie morze to również typ przewodniczącego rady miasta.

Póki co niezdecydowany jest również rzecznik prasowy urzędu miasta, jednak z pewnością odkryje jakąś część Polski.

piątek, 23 czerwca 2017 16:52

Za co przedszkolaki kochają swoich ojców?

Napisane przez

Z okazji dnia ojca zapytaliśmy dzisiaj przedszkolaków z placówki nr 25 na ulicy Rajskiej, za co tatę kochają.

piątek, 23 czerwca 2017 16:41

Uwaga na falę kradzieży we Włocławku

Napisane przez

W okresie wakacyjnym niezwykle ważnym jest, by zadbać o bezpieczeństwo swoje, oraz pozostawionego w domu mienia w przypadku wyjazdu. Włocławska policja poucza na podstawie mającej niedawno miejsce, próbie kradzieży.

W tym przypadku właściciela nie było w domu zaledwie dwie godziny. Jeśli nie ma nas w domu dłużej, pamiętajmy o podstawowych zasadach zabezpieczenia swojego mieszkania.

Za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności, jednak nie zawsze sprawcę udaje się złapać, a nawet to nie gwarantuje zwrotu skradzionego mienia. O bezpieczeństwo dbajmy zatem przede wszystkim sami.

 

piątek, 23 czerwca 2017 11:09

Zakończenie roku szkolnego w SP 18 - zobacz video

Napisane przez

Na ten moment uczniowie czekali z niecierpliwością. Zakończenie roku szkolnego i początek wakacji to chwila, w której mogą zapomnieć o klasówkach, sprawdzianach czy egzaminach. Dziś odebrali świadectwa i przed nimi ponad dwa miesiące wolnego. W Szkole Podstawowej nr 18 dodatkowo oddano dziś do użytku boisko sportowe wraz z placem zabaw.

 

 

 

Więcej w dzisiejszym wydaniu Pulsu Miasta

 

czwartek, 22 czerwca 2017 14:58

Igor Milicić nadal trenerem Anwilu

Napisane przez

Po posiedzeniu Rady Nadzorczej Klubu Koszykówki Włocławek zdecydowano, że Igor Milicić pozostanie na stanowisku trenera Anwilu. Będzie to jego trzeci sezon w naszym mieście w roli pierwszego szkoleniowca. Klub prowadzi negocjacje z potencjalnymi kandydatami do gry w Anwilu w nadchodzącym sezonie.

 

 

 

Więcej w dzisiejszym wydaniu Pulsu Miasta

 

Strona 1 z 529