Dziś są imieniny Franciszka Joanny a jutro Marii Cezarego
Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017
Kontakt

Medialne Centrum Kujaw
ul. Piaski 9
87-800 Włocławek

kom. 512 515 485
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
kom. 608 359 798
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


 Medialne Centrum Kujaw funkcjonuje w obszarze medialnym na terenie Kujaw i Pomorza.
Celem MCK jest wypełnienie misji jaką jest zaspakajanie potrzeb informacyjnych społeczeństwa a tym samym obsługa medialna w pełnym zakresie.

Obecnie zrzeszamy:
- Telewizję Kujawy

- Miesięcznik Puls Regionu

- Portal informacyjny www.kujawy.info


Telewizja Kujawy to profesjonalna stacja telewizyjna działająca na rynku mediów lokalnych od 1995 roku. Swoim zasięgiem obejmuje miasto Włocławek. Możliwość oglądania naszych programów posiada niemal 90 tys. mieszkańców naszego miasta. Jesteśmy obecni w każdym pakiecie lokalnej telewizji kablowej. Od listopada 2009 roku nadajemy w JAKOŚCI CYFROWEJ! Odwiedzając Portal Informacyjny www.kujawy.info można oglądać nasz program na żywo.

Puls Regionu jest najstarszą i najbardziej znaną na rynku włocławskim bezpłatną gazetą. Ukazuje się już od dziewięciu lat w nakładzie 10 000 egzemplarzy! Piszemy o Włocławku i regionie, sprawy społeczne, kultura i sport na stałe zagościły na naszych łamach. PR jest gazetą obiektywną, opiniotwórczą oraz atrakcyjną jako nośnik reklamy prasowej. Puls Regionu dostarczany jest do ponad 100 punktów kolportażowych, głównie urzędów, placówek handlowych, szkół i uczelni, przedsiębiorstw, placówek kultury we Włocławku i okolicach, Lipnie, Rypinie, Skrwilnie, Aleksandrowie Kujawskim, Ciechocinku.

Portal www.kujawy.info codziennie prezentuje najnowsze wiadomości ze wszystkich gmin powiatu włocławskiego oraz z Włocławka. Materiały wzbogacane są o zdjęcia oraz video, które są bardzo chętnie oglądane przez internautów. Jeżeli poszukujecie partnerów do współpracy reklamowej o renomowanej i ustabilizowanej pozycji na rynku, cenicie profesjonalne usługi reklamowe w rozsądnej cenie, to zapraszamy do Medialnego Centrum Kujaw.

Proponujemy Państwu cały wachlarz możliwości współpracy, począwszy od reklamy telewizyjnej poprzez reklamę na łamach bezpłatnego dwutygodnika „Puls Regionu" jak również reklamę na portalu internetowym.

Nasz zespół składa się z ludzi, którzy z należytą powagą podchodzą do swoich zadań i traktują dobro klienta jak swoje własne. Właśnie dlatego realizację każdego nowego projektu traktujemy jako nowe wyzwanie do którego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Zawsze staramy się doradzić naszym Klientom, co zrobić by reklama była maksymalnie skuteczna i efektywna. Zadajemy pytania na które szukamy odpowiedzi, poszukujemy rozwiązań, wspieramy i radzimy, przekładamy pomysły na akcję, działaniom nadajemy odpowiedni rozpęd. Państwa budżet planujemy tak, jakbyśmy wydawali swoje własne pieniądze.

Mając na uwadze różnorodność tematyczną zawsze jesteśmy otwarci na współpracę z Państwem. Mamy głębokie przekonanie, że dzięki przedstawionej ofercie Państwa produkty zainteresują naszych widzów oraz czytelników. Jesteśmy gotowi do prowadzenia długoterminowej współpracy, dzięki której my uzyskamy stabilność programową i wydawniczą, a Państwo popularność własnych produktów oraz działań viagraindian.com.

Oprócz oferty programów sponsorowanych proponujemy udział w cyklicznych programach tematycznych lub produkcję własnego cyklu programów. Dajemy możliwość zaprezentowania firm i usług na reklamowych banerach audiowizualnych emitowanych na naszej antenie oraz portalu. Oferujemy obsługę medialną wydarzeń i uroczystości, także z realizacją na żywo z wykorzystaniem studia mobilnego. Służymy wiedzą i doświadczeniem w zakresie promocji i obsługi medialnej projektów unijnych, przy produkcji banerów i spotów reklamowych, wzorów reklam prasowych, tekstów promocyjnych oraz ich publikacji. Po szczegółowe cenniki zapraszamy do Działu Marketingu.

Proponujemy reklamę na banerach reklamowych o wymiarach m.in.:

 

800x100 250 zł. netto - pierwsza strona

 

380x380 200 zł. netto - pierwsza strona

 

380x100 150 zł. netto - pierwsza strona

 

ZAWSZE JESTEŚMY DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI !!!

Zespół Działu Marketingu
kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 54 23-11-777
Medialne Centrum Kujaw Spółka z o.o.
ul. Piaski 9
87-800 Włocławek
woj. kujawsko-pomorskie

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel./fax: 54 23-11-777, 512-111-648

Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000306552
NIP: 8882998854
REGON: 340462591
Rachunek bankowy: BOŚ S.A. O/Włocławek nr 59 15401069 2106 8728 9362 0001