Dziś są imieniny Ilony Klary a jutro Jana Boleslawa
Piątek, 18 Sierpnia 2017

Zastanawiałeś się kiedykolwiek nad tym, po co konkretnie firmie transportowej nowoczesny system GPS? Obecnie tyle się mówi, że nie można się bez takich rozwiązań wręcz obejść, a tymczasem okazuje się, że jednak niektóre firmy nadal zastanawiają się, czy faktycznie jest sens wdrażania tego rodzaju rozwiązania. Zatem, jak z tym w końcu jest?

Walka z konkurencją

Nie da się ukryć, że w obecnych czasach na rynku transportowym panuje bardzo duża konkurencja, przez co niektórym mniejszym firmom może być zdecydowanie ciężej się wybić. Niemniej jednak, są pewne sposoby na to, aby jak najbardziej te granice zacierać, żeby i te mniejsze podmioty były w stanie realizować coraz lepsze zlecenia.

Nie można bowiem zapominać o tym, że w obecnych czasach wygrywa przede wszystkim technologia i jeśli zależy Ci na tym, aby skutecznie zostawić konkurencję w tyle, to nie ma się nad czym zastanawiać, tylko zainwestować w nowoczesny system GPS. Według ekspertów https://www.gpsguardian.pl/, tego rodzaju systemy z roku na rok będą zdobywały coraz większą popularność i na pewno wpłyną na działanie Twojej działalności transportowej.

Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek przypadki, gdyż rynek jest naprawdę bardzo mocno zapełniony, dlatego też powinieneś skupić się na tym, aby zacząć realnie pracować na swój sukces. Niestety, jeśli nie doinwestujesz swoich pieniędzy w wysokiej jakości rozwiązania technologiczne, to prawda jest taka, że z czasem konkurencja będzie zyskiwała przewagę.

W czym pomoże Ci GPS?

Przede wszystkim jeszcze lepiej będziesz mógł kontrolować swoją flotę pojazdów, a na pewno na tym Ci mocno zależy. Profesjonalne systemy pozwalają na bezproblemowe badanie aktualnych parametrów pojazdu, jak również zapisywaniu wszystkiego do komputera. W ten sposób możesz na bieżąco analizować styl jazdy swoich kierowców i tym samym zadbać o to, aby prowadzili pojazdy z jeszcze większą uwagą. W ten sposób można naprawdę sporo zaoszczędzić na kosztach paliwa, bowiem ekonomiczna jazda w tej branży jest jak najbardziej pożądana.

Dodatkowo, logistycy w firmie będą w stanie wynajdywać najbardziej optymalne trasy, którymi może poruszać się dany kierowca, np. w razie jakichkolwiek korków, czy trudności na drodze. To niezwykle istotna kwestia i zalecamy zwrócić na nią swoją uwagę, bowiem wielu właścicieli firm zwyczajnie ignoruje te czynniki.

środa, 09 sierpnia 2017 15:21

Urząd Marszałkowski wyróżni firmy przyjazne rodzinom

Napisane przez

Zarząd województwa postanowił wyróżnić pracodawców i firmy przyjazne rodzinom za ich dobre praktyki na rynku pracy. Pracodawcy coraz częściej dostrzegają, że przyjęcie mechanizmów i klimatu przyjaznego rodzinom to opłacalna inwestycja, bo zaangażowane i stabilne kadry są ważną częścią kapitału firmy. Ze szczegółami tej inicjatywy można zapoznać się www.kujawsko-pomorskie.pl

 

 

 

 

 

Więcej w dzisiejszym wydaniu Pulsu Miasta

wtorek, 08 sierpnia 2017 14:56

Dlaczego warto zamieszkać w Lubieniu Kujawskim?- wideo

Napisane przez

Niedaleko centrum miasteczka, z dala od ulicznego zgiełku w Lubieniu Kujawskim powstało nowe osiedle domków jednorodzinnych. Atrakcyjna lokalizacja, przystępne cenny działek przyciągają coraz więcej osób. Władze samorządowe dokładają wszelkich starań, aby stworzyć swoim nowym mieszkańcom jak najlepsze warunki do życia.

Podobnie jak w całym kraju również we Włocławku 1 sierpnia o godzinie 17 oddano cześć bohaterskim powstańcom warszawskim. Przy pomniku Armii Krajowej złożono kwiaty i zapalono znicze pamiętając o poległych. Przemówienie wygłosił prezydent Marek Wojtkowski, a w uroczystościach wzięli też udział parlamentarzyści, radni, przedstawiciele władz wojewódzkich, delegacje włocławskich szkół o raz kombatanci. Pamięć o powstaniu warszawskim jest bardzo żywa, politycy Prawa i Sprawiedliwości podkreślają bohaterski zryw mieszkańców stolicy i nie zgadzają się z historykami podważającymi sens wybuchu powstania.

 

 

 

 

Więcej w dzisiejszym wydaniu Pulsu Miasta

Młodzież polska i ukraińska mają szansę nie tylko bliżej poznać kulturę swoich krajów, ale także zawiązać przyjaźnie. Wszystko dzięki projektowi kultura bez granic, którego zwieńczeniem było integracyjne ognisko w Choceniu.

Realizacja projektu była możliwa dzięki współpracy między samorządami gmin Choceń, Boniewo i Włocławek oraz władzami naszego województwa którego  partnerem jest właśnie obwód Chmielnicki na Ukrainie.

 Tegoroczna edycja projektu kultura bez granic to  18 dni wymiany doświadczeń, poznawania kultur, a przede wszystkim integracji i wspaniałej zabawy.

Młodzież z Ukrainy, która przez kilka dni goszcząc w Choceniu zwiedziła cały nasz region zapewnia, że pobyt w Polsce  na długo pozostanie w ich pamięci.

piątek, 28 lipca 2017 09:53

Bezpiecznie zakręceni w Lubrańcu

Napisane przez

W ramach kampanii MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo“ odbył się piknik profilaktyczny zorganizowany przez Urząd Miejski w Lubrańcu i włocławskich policjantów. Podczas spotkania nie zabrakło rozmów o bezpieczeństwie, zwłaszcza wakacyjnym. Była to też doskonała okazja do przybliżenia sylwetki dzielnicowego i wskazania możliwych sposobów kontaktu z nim.
Wakacje to czas sprzyjający organizowaniu imprez w plenerze. Podczas tego typu spotkań policjanci i społeczność lokalna zacieśniają współpracę i rozmawiają o szeroko rozumianym bezpieczeństwie.

W niedzielę (23.07.17) nadarzyła się ku temu kolejna okazją. Podczas pikniku profilaktycznego w Lubrańcu zorganizowanego przez władze samorządowe i włocławską policję, w atmosferze zabawy i relaksu, poruszano ważne tematy. Przedstawiciele komendy zajmujący się zagadnieniami profilaktyki udzielali wielu cennych porad na temat bezpiecznych zachowań. Ponadto, dzięki znakowaniu rowerów, mieszkańcy mieli możliwość zabezpieczenia przed kradzieżą swojego jednośladu.

W pikniku wziął udział również dzielnicowy z Lubrańca, który przybliżył społeczności rolę i zadania dzielnicowych. Zachęcał także do korzystania z aplikacji „Moja komenda“, dzięki której można w szybki i łatwy sposób ustalić dzielnicowego naszego regionu. Kontakt z mundurowymi ułatwić mogą też breloki z numerami telefonicznymi dzielnicowych miasta i gminy Lubraniec, które rozdawane były uczestnikom festynu.

Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych. Dzieciaki mogły zobaczyć sprzęt technika kryminalistyki i zabawić się w zabezpieczanie śladów daktyloskopijnych. Czekały na nie także dmuchane zamki, balony, odblaski, słodycze i cała masa pozytywnych wrażeń.

Strona 1 z 103