Dziś są imieniny Franciszka Joanny a jutro Marii Cezarego
Poniedziałek, 21 Sierpnia 2017

Regulamin serwisu internetowego

 

Administratorem serwisu internetowego w domenie www.powiatwloclawski.pl jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą PR MEDIA, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Użytkownikiem Serwisu jest osoba uzyskująca dostęp do usług serwisu.

 

Korzystanie z Serwisu nie może naruszać niniejszego regulaminu, powszechnie obowiązujących przepisów prawa,dóbr osobistych czy uczuć religijnych osób trzecich, dobrych obyczajów, odbywać się w sposób kontrowersyjny moralnie lub powszechnie uznawany za naganny.

 

Administrator ma prawo blokować lub usuwać zamieszczanie treści niezgodnych z regulaminem, jak też ograniczać lub wyłączać dostępność świadczonych w Serwisie usług.

 

Serwis nie zbiera i nie przetwarza online danych osób fizycznych, nie wymaga się rejestracji, jak również nie wymaga podawania żadnych danych przy korzystaniu z usług.

 

Użytkownik Serwisu wyraża zgodę na wyświetlanie w Serwisie reklam i innych treści komercyjnych adresowanych bezpośrednio do użytkowników Serwisu cheap levitra uk.

 

Zabrania się kopiowania, przetwarzania oraz wykorzystania informacji zawartych w serwisie bez zgody Administratora pod rygorem wystąpienia na drogę sądową.

 

Wszelkie zawarte w serwisie treści podlegają ochronie zgodnie z ustawą o ochronie praw autorskich.

 

Informujemy, że nasza redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Informujemy, że dane dotyczące IP mogą być udostępniane prokuraturze, sądowi lub organom ścigania na ich wniosek.

 

Polityka Prywatności:

 

Portal Powiatu Włocławskiego szanuje Państwa prawo do prywatności. Serwis zbiera informacje dotyczące ruchu jaki odbywa się na stronach serwisu. W statystykach zapisywane są informacje takie, jak: data połączenia się z serwisem, adres IP, najczęściej przeglądane działy. Wszystkie zgromadzone informacje wykorzystywane są wyłącznie do celów technicznych i statystycznych. Nie korzystamy z żadnych zabezpieczeń podczas przesyłania danych z Państwa komputera do naszego serwera.