Ułatwienia dostępu

Okrzyki, emocje i obietnice – Karol Nawrocki we Włocławku!

Kampania prezydencka nabiera tempa! Karol Nawrocki, kandydat na prezydenta Polski popierany przez Prawo i Sprawiedliwość, odwiedził Włocławek, gdzie spotkał się ze swoimi wyborcami. Już na początku zgromadzeni przywitali go okrzykami pełnymi entuzjazmu i nadziei na wygraną w pierwszej turze wyborów.

Spotkanie, które odbyło się w auli Kujawskiej Szkoły Wyższej, zgromadziło licznych zwolenników Nawrockiego. Kandydat przedstawił swoje priorytety, kładąc szczególny nacisk na rozwój regionu oraz inwestycje w Siarzewie.

Nie zabrakło emocji, patriotycznych haseł i gromkich oklasków. Karol Nawrocki podkreślił, że rolą prezydenta jest pilnowanie, by rząd spełniał swoje obietnice, a on sam nie obawia się Donalda Tuska.

Kwestia migrantów, która budzi duże emocje zarówno w Polsce, jak i we Włocławku, również pojawiła się w wystąpieniu kandydata. Nawrocki jasno określił swoje stanowisko w tej sprawie.

Przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości są zadowoleni z pierwszych tygodni kampanii swojego kandydata i podkreślają rosnące poparcie dla Karola Nawrockiego.