W gminie Baruchowo odbył się Piknik Rodzinny na Powitanie Lata. Mieszkańcy świętowali na terenie Zielonej Szkoły w Goreniu Dużym. Na uczestników czekało wiele atrakcji przygotowanych zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych. Nie zabrakło konkursów, występów artystycznych zespołów: Lena, Toledo oraz LoVer.
Dużym zainteresowaniem cieszył się punkt treningowy pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieciaki chętnie korzystały z dmuchańców oraz toru wyścigowego. Na imprezie pojawili się również motocykliści z Gostynina.
Piknik był doskonałą okazją do spotkania, rozmów oraz spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze. Mieszkańcy, a także goście, pokazali, jak potrzebne są takie wydarzenia.



