Mniej pisania, więcej działania- tym hasłem wiceprzewodnicząca Rady Miasta Joanna Hofman-Kupisz podsumowuje mijającą dwa lata kadencję, w której zamiast mnożyć interpelacje, wolała bezpośrednio interweniować w miejskich jednostkach, by szybciej rozwiązywać problemy mieszkańców. Efekt? Załatwione dziesiątki drobnych, ale ważnych napraw, od gałęzi połamanych nad chodnikami po zniszczone ławki. Oczywiście są też duże zmiany, tak długo wyczekiwane przez mieszkańców osiedla Kazimierza Wielkiego, Zawiśla i Rybnicy, jedne już widoczne inne jeszcze w fazie realizacji i właśnie o nich rozmawiamy dziś z Joanną Hofman-Kupisz



